Блок живлення Biom Professional DC12 100W BHDR-100-12 8,3A під DIN-рейку
| Вихідна напруга: | DC 12V |
| Клас захисту: | IP20 |
| Матеріал корпусу: | ABS-пластик |
| Потужність: | 100 W |
| Робоча напруга: | AC 100-240 V |
| Розмір: | 70x90x54.5 мм |
| Стан товару: | Новий |
| Струм на виході: | 8.3 A |