Блок живлення Biom Professional DC12 60W BHDR-60-12 5A під DIN-рейку
Артикул:00-00027980
Ціна може відрізнятись, уточнюйте!
Кількість:
Опис Характеристики Відгуки (0)
Вихідна напруга: DC 12V
Клас захисту: IP20
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Потужність: 60 W
Робоча напруга: AC 100-240 V
Розмір: 52.5x90x54.5 мм
Стан товару: Новий
Струм на виході: 5 A