Блок живлення Biom Professional DC12 100W BHDR-100-12 8,3A під DIN-рейку
Артикул:00-00027981
Ціна може відрізнятись, уточнюйте!
Кількість:
Опис Характеристики Відгуки (0)
Вихідна напруга: DC 12V
Клас захисту: IP20
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Потужність: 100 W
Робоча напруга: AC 100-240 V
Розмір: 70x90x54.5 мм
Стан товару: Новий
Струм на виході: 8.3 A