Блок живлення Biom Professional DC12 150W BHDR-150-12 12,5A під DIN-рейку
| Вихідна напруга: | DC 12V |
| Клас захисту: | IP20 |
| Матеріал корпусу: | ABS-пластик |
| Потужність: | 122w / 150w |
| Робоча напруга: | AC 100-240 V |
| Розмір: | 105x90x54.5 мм |
| Стан товару: | Новий |
| Струм на виході: | 10.2A / 12.5A |