Блок живлення Biom Professional DC12 150W BHDR-150-12 12,5A під DIN-рейку
Артикул:00-00027982
Ціна може відрізнятись, уточнюйте!
Кількість:
Опис Характеристики Відгуки (0)
Вихідна напруга: DC 12V
Клас захисту: IP20
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Потужність: 122w / 150w
Робоча напруга: AC 100-240 V
Розмір: 105x90x54.5 мм
Стан товару: Новий
Струм на виході: 10.2A / 12.5A