Інструмент гідравлічний акумуляторний для обтиску та різання кабелю EZS-400/55 TAKEL
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
| Ємність акумулятора, А/г: | 5 |
| Діапазон обтиску, мм: | 16-400 |
| Діапазон різання: | до ?55 мм |
| Загальна тривалість циклу, сек.: | 6-18 |
| Зусилля / Тиск макс.: | 120кН |
| Комплектація: | Інструмент гідравлічний - 1шт, Змінна робоча голова під опресування, Змінні матриці для опресування (16, 25, 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300, 400) - 12 шт, Змінна робоча голова під різання кабелю, Акумулятор 18В 5А - 2 шт, Зарядний пристрій - 1 шт, Плечовий пасок - 1шт, Упаковка (кейс пластиковий) - 1шт, |