Інструмент гідравлічний акумуляторний для обтиску та різання кабелю EZS-400/55 TAKEL
Артикул:504440/2
Ціна може відрізнятись, уточнюйте!
Кількість:
Опис Характеристики Відгуки (0)
Ємність акумулятора, А/г: 5
Діапазон різання: до ?55 мм
Загальна тривалість циклу, сек.: 6-18
Зусилля / Тиск макс.: 120кН
Комплектація: Інструмент гідравлічний - 1шт, Змінна робоча голова під опресування, Змінні матриці для опресування (16, 25, 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300, 400) - 12 шт, Змінна робоча голова під різання кабелю, Акумулятор 18В 5А - 2 шт, Зарядний пристрій - 1 шт, Плечовий пасок - 1шт, Упаковка (кейс пластиковий) - 1шт,