Кнопка дзвінка біла VIDEX BINERA
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Кнопка дзвінка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
| Напруга: | 250 V |
| Кількість клавіш: | Одноклавишный |
| Кількість у внутрішньому коробі: | 20шт |
| Матеріали: | Поликарбонат, полиамид, сталь, бронза, железо, латунь, серебро |
| Кількість в коробі: | 120шт |
| Гарантійний термін: | 3 года |
| Серія: | BINERA |
| Розміри: | 86 х 86 х 46.5mm |
| Сила струму: | 10АX |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Тип монтажу: | Встроенный |
| Товщина кабелю: | 0.2-2.5 мм |