Світлодіодний світильник BIOM ARM-2-600-36-6 36W 6500K 595x595x30
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
| Матеріал арматури: | Метал |
| Форма світильника: | Квадратні |
| Форма плафона: | Квадрат |
| Тип світлодіодів: | SMD |
| Тип розсіювача: | Матовий (Frosted) |
| Температура світла: | 6500 K (Холодний білий) |
| Світловий потік: | 2880 Lm |
| Світлова віддача: | 80 Lm/W |
| Робоча напруга: | AC 180-250 V |
| Пульт управління в комплекті: | Ні |
| Потужність: | 36 W |
| Можливість діммірованія: | Не димуються |
| Матеріал плафона: | Полікарбонат |
| Індекс передачі кольору, Ra: | ⩾80 |
| Клас захисту: | IP20 |
| Еквівалентна потужність: | 325 W |
| Гарантійний термін: | 12 м |
| Колір арматури: | Білий |
| Кут світіння, °: | 120° |
| Колір плафона: | Білий |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Вид монтажу: | Врізні |
| Габаритний розмір, мм: | 595x595x30 |