Реле контролю напруги VIDEX RESIST 145-300В 63А
Реле контролю VF-RS-RN63 - це пристрій призначеній для постійного моніторингу значення напруги та багаторазового захисту електромережі у разі понаднормового зниження або підвищення заданих значень мінімальної та максимальної напруги. Вимірює та проводить струм за нормальних умов та вимикає його за умови відхилення від запрограмованого значення. Живлення поновлюється автоматично після відновлення відповідних значень та у заданий проміжок часу. Користування пристроєм не вимагає спеціальної професійної підготовки. Пристрій не потребує технічного обслуговування.
- Діапазон налаштування напруги: 145-300V.
- Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує температуру до 960°С.
- Струмопровідні частини виготовлені зі срібла та міді найвищої якості.
- Подвійна конструкція контактів з додатковим терміналом для швидкого з'єднання шиною Fork або PIN.
- Гарантійний термін 60 міс.
| Кількість полюсів: | 2п |
| Частота: | 45/65 Гц |
| Сила струму: | 63А |
| Серія: | RESIST |
| Розміри: | 82mm x 67,5mm x 36mm |
| Робоча температура: | -20°C ~ + 60°С |
| Перетин кабелю: | 1.5-16мм² |
| Матеріали: | Полиамид (корпус), медь, серебро (материалы контактов) |
| Кількість в упаковці: | 1шт |
| Кількість в коробі: | 72шт |
| Гарантійний термін: | 5 років |
| Вольтаж: | 80-400V |
| Вага: | 171г |
| IP: | 40 |