LED Світильник з вентилятором VIDEX CLF06 60W 3000K-4200K-6000K White
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
| Напруга: | AC 220-240 V |
| Якість світла: | Ra > 90 |
| Частота: | 50/60 Гц |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Тип монтажу: | Подвесной |
| Світловий потік: | 5400 Lm |
| Рівномірність кольору (SDCM): | <6 |
| Розміри: | 1067mm x 353mm |
| Робоча температура: | -20°C ~ + 45°С |
| Ресурс роботи: | 30000ч |
| Регулювання освітленості (димер): | Підтримує |
| Пікова сила світла: | 1306 кд |
| Потужність: | 60W |
| Особливості: | З вентилятором |
| Вага: | 3.98кг |
| Матеріали: | Полікарбонат, залізо, ПВХ |
| Максимальна сила струму: | 300mA |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 20000 |
| Кількість в упаковці: | 1шт |
| Кут розсіювання: | 140° |
| Колірна температура світла: | 3000/4200/6000K |
| Коефіцієнт потужності: | 0.9 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥96% |
| Клас захисту, IP: | 20 |
| Клас енергоефективності (EU): | E |
| Енергоефективність: | 90 Lm/W |
| Гарантійний термін: | 2 года |