LED прожектор VIDEX PREMIUM F2 30W 5000K День-ніч
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 30W 5000K сенсорний День-ніч
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор VIDEX - екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Його розміри становлять усього 178x197.2x29мм.
Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатаціїї.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного - 130Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 3900Лм.
Має тривалий термін експлуатації. Ресурс роботи - 50 000 годин. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин.
Прожектор контролює навантаження, працюючи лише в темний час доби. Світловий поріг спрацювання датчика освітлення в діапазоні від 10Лк до 20Лк.
| Напруга: | AC 100-240 V |
| Рекомендована висота встановлення: | до 6м |
| Якість світла: | Ra > 80 |
| Частота: | 50/60 Гц |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Світловий потік: | 3900 Lm |
| Рівномірність кольору (SDCM): | <6 |
| Розміри: | 178mm x 197.2mm x 29mm |
| Робоча температура: | -30°C ~ + 50°С |
| Ресурс роботи: | 50000ч |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Пікова сила світла: | 2119 кд |
| Потужність: | 30 W |
| Особливості: | С датчиком день/ночь |
| Інтерфейс підключення: | Вільний дріт |
| Матеріали: | Алюминий |
| Максимальна сила струму: | 140mA |
| Кількість в упаковці: | 1шт |
| Кількість в коробі: | 20шт |
| Кут розсіювання: | 90° |
| Колірна температура світла: | 5000K (дневной свет) |
| Коефіцієнт потужності: | 0.95 |
| Клас захисту, IP: | 65 |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Енергоефективність: | 130 Lm/W |
| Гарантійний термін: | 3 года |
| Вага: | 620г |