LED лампа акумуляторна TITANUM A80 12W E27 4000K 230V
LED лампа акумуляторна TITANUM A80 12W E27 4000K - особливістю даної лампи є два змінних акумулятори ємністю 1200мАг кожний, що дозволить їй працювати автономно близько 4 годин. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи від мережі. Призначена для всіх типів побутових світильників, підходить для загального освітлення приміщень та кімнат, також виступає резервним освітленням в разі відсутності стаціонарної напруги живлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості:
- Автономна робота від двох змінних акумуляторів до 4 годин.
- Тип змінних акумуляторів - Li-ion 3.7V 18650 1200mАh
- Автоматичне ввімкнення освітлення від акумулятора при зникненні стаціонарної мережі живлення (у ввімкненому положені вимикача).
- Енергоефективність освітлення F.
- Напруга AC 175-265V.
- Максимальна сила струму- 104мА.
- Час заряджання акумулятора - 15 годин (процес заряджання відбувається при увімкненому світлі від мережі).
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи.
- Стійкий до великої кількості ввімкнень та вимкнень - 20 000.
- Величезний ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія 1 рік.
Енергозберігаючі LED лампочки мають високу світловіддачу - 97Лм/Вт. Світловий потік в звичайному режимі - 1160Лм, в аварійному режимі - 250Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>80) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4000К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 200°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Напруга: | AC 175-265 V |
| Якість світла: | Ra > 80 |
| Частота: | 50/60 Гц |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Формфактор: | A80 |
| Тип цоколя: | Е 27 |
| Світловий потік: | 1160 Lm / 250 Lm |
| Розміри: | 168mm х 81mm |
| Робоча температура: | -20°C ~ + 40°С |
| Ресурс роботи: | 30000ч |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Потужність: | 12 W |
| Особливості: | Змінний акумулятор |
| Гарантійний термін: | 1 год |
| Матеріали: | Алюміній, поліамід, полікарбонат, цинк |
| Максимальна сила струму: | 104mA |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 20000 |
| Кількість в упаковці: | 1шт |
| Кількість в коробі: | 50шт |
| Кут розсіювання: | 200° |
| Колірна температура світла: | 4000К (белый свет) |
| Коефіцієнт потужності: | 0.7 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥94.8% |
| Клас енергоефективності (EU): | F |
| Енергоефективність: | 97 Lm/W |