Акумуляторна батарея Biom Professional HV 48В (51.2В) BAHV-314512-LFP 16кВтч
BIOM PROFESSIONAL BAHV 314512 LFP — високовольтна літій залізофосфатна батарея (LiFePO₄), призначена для систем накопичення енергії, сонячних електростанцій та промислових застосувань.
Модель забезпечує надійну роботу, стабільну потужність і до 6000 циклів експлуатації.
Номінальна енергія батареї — 16,08 кВт·год, напруга — 51,2 В, ємність — 314 А·год. Модульна конструкція дозволяє об’єднувати від 4 до 17 модулів, утворюючи систему з напругою до 870 В.
Підтримуються комунікаційні протоколи Deye, Pylon, Solis (через CAN 2.0), а також сумісність з інверторами Deye, Growatt, Solinteg, Victron, Huawei та іншими.
BIOM BAHV 314512 LFP — це потужне, безпечне й ефективне рішення для автономного енергопостачання, резервного живлення бізнесу та розумних енергомереж.
| Гарантія: | 5 років |
| Номінальна ємність: | 314Aч/ 51,2В/ 16077Втч |
| Номінальна напруга: | DC 51,2V (48V) |
| BMS: | Блок керування акумуляторними батареями Biom Professional CB-HV-160 |
| Максимальний струм заряду: | 140A |
| Максимальний струм розряду: | 160A |
| Комунікаційні порти: | CAN 2.0 |
| Кількість циклів: | 6000 |
| Габарити: | В274*Ш525*Д806 мм |
| Вага: | 122,5 кг |