Двотарифний або тритарифний режим споживання електроенергії
15.03.2018
Доцільність переходу на багатотарифний лічильник електроенергії може бути дуже очевидною, якщо ви звернетеся до невеликої таблиці внизу, в якій наводяться коефіцієнти за тарифами в різних зонах (заздалегідь програмується багатотарифний електролічильник).
Завдяки цьому ви зможете підібрати необхідний тариф під ваші індивідуальні потреби.
Виходячи з того, яке обладнання ви використовуєте, вам потрібно визначити, який з тарифів, вигідніший і після цього оптимізувати споживання електроенергії у певних часових проміжках. Підключаючи потужне обладнання під час з меншим коеф., можна використовувати недороге електроустаткування, таке як механічні розетки з таймером Feron.
Наприклад у тритарифному режимі, є можливість значної економії, споживання вночі з 23.00 до 7.00 враховується з коефіцієнтів. 0,4 і якщо у вас є можливість підключати таке обладнання як: бойлер, посудомийна машина, мультиварка, хлібопіч тощо, можна отримати економію до 60%. Але тут треба врахувати, що в пікові проміжки потрібно мінімізувати навантаження.
У двотарифному режимі, навіть в автоматичному режимі виходить економити до 30%. А якщо включати через реле часу електрокотли, системи підігріву підлоги або в потрібному режимі пральні машини, то цей відсоток значно підвищується.
Таблиця коефіцієнтів з багатотарифного обліку електроенергії
Багатотарифний електролічильник НІК 2102-01.Е2МСТ, популярна модель для встановлення у будь-якому регіоні України.
Також вам може стати в нагоді розетка з таймером TM50 (добовий режим)